جستجوگر پیشرفته


لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس)

کامران بختیاری اندازه گیری لباس های ورزشکاران تیم ملی را آغاز کرد. این خبری است که خبرگزاری ایرنا با انتشار یک عکس تایید کرده است.

لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس)

آغاز اندازه گیری برای لباس های طرح جدید

 

به گزارش عصرایران ، در ساعات پایانی روز سه شنبه و بعد از خبرهای متعددی که توسط رسانه های مختلف و به نقل و از منابع آگاه گفته می شد و پس از اینکه کامران بختیاری در صفحه اینستاگرامش خبر از توافق با رییس کمیته ملی المپیک داده بود حالا به نظر می رسد که لباس های جدید برای رژه تیم ملی فراهم شده است.

لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس)

ایرنا در این مورد گزارش داده:« بدنبال درخواست های مردمی و واکنش ها به طرح لباس اعضای کاروان المپیکی ایران در مراسم افتتاحیه و رژه بازی های المپیک 2016 برزیل، رئیس کمیته ملی المپیک بعد از دیدار و گفت و گو با طراحی جدید با تغییر لباس کاروان موافقت کرد.

لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس)

در دیدار روز سه شنبه کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و این طراح لباس، سه طرح جدید برای لباس رسمی کاروان ایران در مراسم رسمی رژه روز افتتاحیه ارائه و قرار شد تا هفته آینده یکی از طرح های ارائه شده نهایی و برای اعضای کاروان تهیه شود.

در طی روزهای گذشته و پس از رونمایی از لباس کاروان المپیکی ایران در ریو، انتقادات زیادی درمورد طراحی و ترکیب رنگ این لباس ها از سوی کارشناسان، ورزشکاران و افکار عمومی مطرح شد. انتقادهایی که به نظر می رسد به نتیجه رسیده باشد.

لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس)

 

طرح های جدید لباس که البته قرار است تغییراتی داشته باشد عکس های جذاب تری نسبت به عکس های طرح اول دارد.

 

عکس هایی که طی روز های گذشته توسط ستاره های ورزشی با هشتگ انتخاب-من در شبکه های اجتماعی بازنشر می شد . طرح هایی مربوط به کامران بختیاری که حالا تصویب شده است.

 

طرح های حال حاضر البته توسط مدل ها پوشیده شده اند و نورپردازی فوق العاده ای دارند و به نظر می رسد که نمایش بسیار بهتری برای کاروان ایران در بر داشته باشند.اما آنچه بیش از همه به چشم می آید عدم برنامه ریزی درست برای چنین اتفاق مهمی است. 

 

همچنان برای واگذاری کار طراحی این لباس ها نه مناقصه ای برگزار شده و نه طرح های مختلفی ارائه شده. آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده فقط عکس العمل سریع به انتقادهای گسترده عمومی است.

 

اتفاقی که این امیدواری وجود دارد به نمایش بهتر کاروان ایران در روز رژه المپیک کمک کند.امتیاز :

لباس جدید کاروان ایران با طرح های جدید آماده می شود(+عکس) نوشته شده در پنجشنبه 07 مرداد 1395 ساعت 18:52
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .