جستجوگر پیشرفته


پس از جدایی جنیفر لوپز از مارک آنتونی شایعه رابطه او با مردان زیادی به گوش میرسید اما جنیفر نهایتا او کاسپر اسمارت 24 ساله را برای یک رابطه طولانی مدت انتخاب کرد و سیل انتقادات بخاطر این انتخاب را به جان خرید.

اکنون چیزی بیش از 1 سال از رابطه آنها می گذرد و جنیفر در یک مصاحبه رسانه ای صراحتا اعلام کرد اخیرا از کاسپن ر خواسته است از زندگی او خارج شود اما او این مسئله را نمی پذیرد. آنها بعد از پایان ازدواج 7 ساله نافرجام جنیفر و مارک آنتونی با هم آشنا شدند. 


جنیفر می گوید اسمارت با ورودش به این رابطه به او کمک کرد تا با بحران بعد از طلاق روبرو شو د و کمتر آسیب ببیند. او اضافه می کند اگرچه این رابطه باعث شاد بودن او و کاسپر است و لحظات خوبی با هم دارند اما یک جریان بدون پایان است و باید خاتمه یابد. 

وی مهمترین مشکل در این رابطه را اختلاف سنی زیاد خود و کاسپر میداند. پیش از این نیز جنیفر لوپز در مقابل سوال خبرنگاران درباره نامزد شدن او و کاسپر اسمارت گفته بود: شایعات پیرامون نامزدی ام را شدیدا تکذیب میکنم و دوست ندارم مسائل خصوصی ام را بازگو کنم. تنها میتوانم بگویم کاسپر بسیار جذاب و دوست داشتنی است. 

رابطه آنها اوایل سال 2011 درست چند وقت بعد از جدایی لوپز از مارک آنتونی به صورت علنی آغاز شد. لوپز تاکنون سه ازدواج ناموفق در کارنامه زندگی اش داشته است که مربوط به ازدواج او با مارک آنتونی در سال 2004 و اوکان نوآ 1997 و کریس جود در سال 2001 است. 

جنیفر در مورد راز جوان ماندن خود می گوید تا کنون بوتاکس و جراحی زیبایی انجام نداده ام اما اگر روزی نیاز به این کار باشد حتما این کار را خواهم کرد. در حال حاضر تغذیه ، خواب کافی و مرطوب نگه داشتن پوست و ورزش مهمترین عوامل زیبا ماندن من در این سالهاست.

 امتیاز :

خواسته عجیب جنیفر لوپز از معشوقه جدید و جوان خود! نوشته شده در سه شنبه 14 بهمن 1393 ساعت 15:46
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .