جستجوگر پیشرفته


جنوب غرب حلب منطقه باز نظامی اعلام شد/ استقرار ارتش سوریه در مواضع جدید

ارتش سوریه منطقه جنوب غربی شهر حلب در شمال این کشور را که در معرض حمله شدید گروه‌های تروریستی قرار دارد، منطقه باز نظامی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از دمشق، منطقه جنوب غربی شهر حلب در معرض حمله شدید گروه‌های تروریستی است که این امر باعث شد تا ارتش سوریه و نیروهای مقاومت دو دانشکده تسلیحات و توپخانه را تخلیه کرده و در خطوط دفاعی جدیدی موضع بگیرند.

همزمان ارتش سوریه جنوب غربی شهر حلب را منطقه نظامی باز اعلام کرد.

درگیری‌های شدید در جبهه «تسلیحات» و «الراموسه» در پی هفتمین حمله گروه‌های مسلح در روزهای اخیر از سرگرفته شد. این حمله گروه‌های مسلح بعد از دریافت پشتیبانی از گروه‌های تکفیری در مرز ترکیه و شهر ادلب صورت گرفت.

یک خبرنگار میدانی در شهر حلب گفت: با وجود تهدید گروه‌های تروریستی علیه ساکنان محله‌های «الحمدانیه» و «الاکرمیه» و «الاعظمیه» در غرب شهر حلب، این محله‌ها در امنیت به سرمی‌برد و جای نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: عقب نشینی ارتش به نقاط معین به معنای وجود خطری برای شهر حلب نیست بلکه درگیری هم اکنون برای شکستن محاصره عناصر مسلح است. ارتش سوریه و هم پیمانانش بزودی کار را یکسره خواهند کرد.

در همین حال، یک کارشناس نظامی گفت: حمله شدید کنونی گروه‌های تروریست از جبهه جنوب غربی شهر حلب حمله‌ای با حمایت خارجی است که افسران و عناصر اطلاعاتی خارجی آن را طرح ریزی می‌کنند؛ اما در میدان نبرد، نیروهای دلاور ارتش و هم پیمانانشان تروریسم را زیر پا له خواهند کرد، حال هرچه می خواهند حملات و وحشیگری آنها افزایش یابد.

وی تاکید کرد: عملیات رزمی در اوج خود قرار دارد و پایان نخواهد یافت و تلاش برای بازپس گیری مواضعی که گروه‌های تروریست وارد آن شدند، در جریان است.

انتهای پیام/امتیاز :

جنوب غرب حلب منطقه باز نظامی اعلام شد/ استقرار ارتش سوریه در مواضع جدید نوشته شده در یکشنبه 17 مرداد 1395 ساعت 10:44
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .