جستجوگر پیشرفته


دوئل وحشیانه ده ها داعشی‌ به یکدیگر تا حد مرگ

تروریست‌های خارجی و محلی داعش در عراق به روی هم آتش گشودند که منجر به کشته و زخمی شدن 22 نفر از آنان شد.

به نقل از پایگاه خبری دیلی میل، سرکرده تروریست‌های خارجی داعش به دلیل پیروی نکردن از فرامین، به روی تروریست‌های محلی این گروه در اردوگاهی در عراق آتش گشود.
بر این اساس، این تیراندازی مرگبار در اردوگاهی در موصل و در شهر نینوا روی داد. برخی منابع تشدید اختلافات میان تروریست‌های خارجی و تروریست‌های محلی را دلیل این تیراندازی دانسته‌اند. تروریست‌ها در این تیراندازی با اسلحه‌های سبک به روی یکدیگر آتش گشودند که منجر به کشته شدن 2 تروریست و زخمی شدن 20 نفر شد.
بنابر این گزارش، تروریست‌های محلی در اردوگاه آموزشی نینوا به دلیل حسادت به تروریست‌های خارجی که پست‌های مهمی در این گروه مانند دادگاه به اصطلاح شریعت داعش و پلیس به دست آورده‌اند، خشمگین بودند. برخی از منابع داخل اردوگاه داعش اعلام کردند در این تیراندازی دستکم 2 تروریست کشته و 7 نفر زخمی شدند.
این گزارش می‌افزاید: بنابر گفته منابع آگاه در داخل اردوگاه آموزشی داعش در نینوا، اختلاف‌ میان تروریست‌ها زمانی تشدید شد که نیروهای عراقی داعش از پیروی از فرامین سرکرده تروریست‌های خارجی خودداری کردند. پس از این اتفاق بیش از 20 نفر از تروریست‌ها به روی یکدیگر آتش گشودند. خبر اختلاف میان تروریست‌های داعشی و آتش گشودن آنها به روی هم درحالی منتشر می‌شود که نیروهای عراقی در حال عملیات برای بازپس‌گیری سرزمین‌های تحت تصرف داعش هستند. بیش از یک سوم کشور عراق نزدیک به دو سال است که تحت تصرف داعش است. با این وجود، با آغاز عملیات نیروهای مردمی عراق علیه تروریست‌ها، داعش بیشتر سرزمین‌های تحت تصرف خود را از دست داده است.


امتیاز :

دوئل وحشیانه ده ها داعشی‌ به یکدیگر تا حد مرگ نوشته شده در سه شنبه 12 مرداد 1395 ساعت 19:16
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .