جستجوگر پیشرفته


پایتخت فولاد ایران میزبان نهمین نمایشگاه فولاد کشور است

اصفهان - نهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، ریخته گری، فولاد، معادن و صنایع وابسته در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، نهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، ریخته گری، فولاد، معادن و صنایع وابسته در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در کنار پل تاریخی شهرستان برگزار می شود.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در نهمین سال برگزاری این نمایشگاه ۹۳ مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، مازندران و آذربایجان شرقی و یک مشارکت کننده خارجی از کشور هندوستان در فضایی به مساحت هشت هزار مترمربع به نمایش جدیدترین توانمندی های خود می پردازند.

حاضران در این نمایشگاه در زمینه های تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی وابسته، تصفیه خانه های صنعتی و خدمات صنعت متالورژی و شکل دهی فلزات، معادن و انجمن ها، نشریات و مراکز علمی مرتبط فعالیت دارند.

شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد هرمزگان، هلدینگ توکا فولاد، آتیه فولاد نقش جهان، صنایع ریخته گری سپاهان فولاد آتشگاه، شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری، فولاد امیرکبیر کاشان، شرکت صنایع ریخته گری اصفهان، مهندسی بین المللی فولادتکنیک، صنایع الکترواپتیک صا ایران و فولادین ذوب آمل از شاخص ترین مشارکت کنندگان این دوره نمایشگاه متالورژی و ریخته گری اصفهان خواهند بود.

حضور شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تمامی شرکت های اقماری و زیرمجموعه خود در قالب یک سالن یک هزارمتری از جمله ویژگی های این دوره از نمایشگاه است.

علاقه مندان و فعالان کلیه زمینه های مرتبط با صنعت متالورژی، ریخته گری و فولاد می توانند در ساعات بازدید ۱۶ تا ۲۲ تاریخ مذکور به بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، ریخته گری، فولاد، معادن و صنایع وابسته بپردازند.امتیاز :

پایتخت فولاد ایران میزبان نهمین نمایشگاه فولاد کشور است نوشته شده در یکشنبه 10 مرداد 1395 ساعت 18:36
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .