جستجوگر پیشرفته


آخرین اخبار آتش سوزی در اصفهان

 مدیر عامل سازمان آتش نشانی اصفهان:
شعله های 30 متری آتش در سیتی سنتر اصفهان مهار شد

بهزاد بزرگزاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان درخصوص آتش‌سوزی رخ داده در سیتی سنتر اصفهان اظهار کرد: این آتش حوالی ساعت 15 در قسمت کارگاهی فاز دوم سیتی سنتر به علت خطای در جوشکاری در طبقه اتفاق می‌افتد که با توجه به شدت آتش‌سوزی به طبقه سوم نیز کشیده می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به فاصله 25 تا 30 متری حریق از سطح زمین عنوان کرد: از 5 ایستگاه تیم های عملیاتی آتش‌نشانی که حدود 75 نفر بودند به همراه دو دستگاه نردبان از ایستگاه‌های آتش‌نشانی در کمتر از 4 دقیقه پس از حریق به محل اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اصفهان ضمن اشاره به تخلیه سیتی سنتر به علت ورود دود حاصل از حریق تصریح کرد: حریق اصلی در نمای بیرونی ساختمان بوده که مساحتی حدود 200 تا 250 متر داشته و علت استمرار آن نیز وجود مصالح چوبی در نزدیکی حریق بوده است.

بزرگزاد درباره خسارت این حادثه گفت: خوشبختانه حادثه خسارت جانی نداشته و فقط خسارتی بوده که به نمای ساختمان بر اثر آتش‌سوزی وارد شده است.

قابل توجه شهروندان عزیز با توجه به سانحه ای که در قسمت کارگاهی مجموعه اصفهان سیتی سنتر اتفاق افتاده و به شکر خدا هیچ گونه تلفات جانی و خسارات عمده ای در بر نداشته به اطلاع میرسانم ساعت کاری مجموعه امروز پنج‌شنبه 95.5.7 از ساعت 20 می باشد.امتیاز :

آخرین اخبار آتش سوزی در اصفهان نوشته شده در پنجشنبه 07 مرداد 1395 ساعت 21:41
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .