جستجوگر پیشرفته


یک متجاوز فراری بعد از اینکه با ضربه های مکرر آجر سر دختر نوجوان را مورد اصابت وحشیانه قرار داد ، زمانی که دختر بی هوش شد به او تجاوز کرد و دختر بی گناه را در همان حالت وخیم رها کرد تا بمیرد. دختر 18 ساله ای که اسم او نمی تواند فاش شود، در حالی که در ایستگاه منتظر اتوبوس بود ، توسط یک مرد شرور دزدیده و به یک محوطه خلوت برده شد و مورد حمله وحشیانه و خشونت آمیز قرار گرفت.

 

مردی متجاوزگر لباسهای دختری را درخیابان درآورد(عکس)

 

متجاوزگر بی رحم بعد از تجاوز و ضربه های وحشیانه به  این دختر، در حالی که از شکستگی لگن و جراحات عمیق در سرش رنج می برد، بدن بی جان او را در همان مکان رها کرد تا بمیرد و سپس پا به فرار گذاشت. اما این دختر شجاع نا امید نشد و توانست بدن بی جان خود را به سختی ،تا عرض خیابان بکشاند تا کسی به کمک او بیاید. او قبل از اقتادن برروی زمین و بی هوشی کامل خطاب به رهگذری که سراسیمه به سمت او آمده بود ، کلمه “تجاوز” را زمزمه کرد سپس چشمانش را بست.

 

مردی متجاوزگر لباسهای دختری را درخیابان درآورد(عکس)

این دختر قربانی در غرب ایالت یورکشیر انگلیس ، منتظر اتوبوس بود که ناگهان مردی از پشت دهان او را گرفت و این دختر را که بسیار ترسیده بود ، به زور به یک محوطه خلوت در همان نزدیکی کشاند.جایی که این مرد شرور از قبل برای عمل غیر انسانی خود در نظر گرفته  و توسط درختانی بلند احاطه شده بود به نحوی که از سمت خیابان دید نداشت.

 

این مرد بی رحم سپس با یک آجر سر دختر را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار داد و انقدر با آجر به سرش کوبید تا او نیمه بی هوش بر زمین افتاد . او سپس به طرز بی‌شرمانه‌ای دختر جوان را مورد تجاوز قرار داد. کاراگاهان توانستند دوربین مدار بسته ای پیدا کنند که این حمله دلخراش 8 دقیقه ای را فیلم برداری کرده بود.آنها عکس مرد متجاوز را از طریق همین دوربینها، برای دستگیری هر چه سریعتراو برای همه واحد ها منتشر کردند.

 

در این فیلم دیده شده که این مرد بی رحم برروی سر دختر قربانی نشسته است تا فریاد های بی امان کمک خواستن او را متوقف کند. پلیس می گوید این حادثه مانند اقدام به قتل است چرا که دختر 18 ساله بعد از ضربه های شدید وارد شده به سرش ، همانجا رها شده و اگر خودش را به خیابان نرسانده بود تا به بیمارستان منتقل شود ، میتوانست همانجا جان خود را از دست بدهد.

 

کاراگاه “نیک والن” از پلیس یورکشیر می گوید: جراحات آن دختر می توانست او را به کام مرگ بکشاند این را پزشکان پس از بررسی جراحات وارده به سر این دختر اعلام کردند.  اوخوش شانس است که توانسته زنده بماند و باید خدا شکر کند. این مرد متجاوز توسط پلیس فردی خطرناک و سابقه دار گزارش شده است.

 

به گزراش پاتوق 20 به نقل از روزنامه های انگلیسی ، این دختر قربانی باید یک دوره زمانی قابل توجه و شاید هفته ها برای بهبودی اش در بیمارستان بماندو مهمتر از وضعیت جسمانی ، او از لحاظ روانی دچار آسیب های جدی شده است. این مرد متجاوز حدود 20 ساله گزارش شده است با صورتی لاغر. پلیس سخت به دنبال این مجرم است چرا که امکان دارد قربانیان بیشتری را دچار آسیب های جبران ناپذیر کند.امتیاز :

مردی متجاوزگر لباسهای دختری را درخیابان درآورد(عکس) نوشته شده در چهارشنبه 27 اسفند 1393 ساعت 22:23
توسط : پاتوق20

ارسال نظر برای این مطلب


کد امنیتی رفرش

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به patugh20 می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .